Katalog ubytování v ČR - ubytovani.top99.cz Ubytovanie na Slovensku - ubytovanie-hotely.eu


Ubytování - penziony , hotely, apartmány, chaty, chalupy, v soukromí, ubytovny

Přidání ubytovacího zařízení do seznamu

Náš katalog byl vytvářen ve spolupráci se SEO odborníky a bude dosahovat v brzké době vysokého postavení ve vyhledávačích. Katalog je nyní ve většině oblastí úplně prázdný a právě nyní máte možnost dostat se na jedno z prvních míst v oblasti ubytování ve vašem turistickém regionu.

* Katalog je zatím ručně naplňován a zařazení jednoho ubytovacího zařízení do katalogu je zpoplatněno jednorázovou částkou 300,- Kč (nejedná se o měsíční nebo roční platnu, ale skutečně platbu pouze jednorázovou)

* Pokud však využijete naši nabídku na výměnu zpětného odkazu a stanete se naším partnerem, bude pro vás cena pouze 200,- Kč.
(kód našeho textového odkazu nebo ikonky naleznete vždy dole na stránce jednotlivých turistických regionů nebo vám jej obratem zašleme emailem)

* Ani vyšší částka 300 Kč není nikterak vysoká a vrátí se vám ve většině případů již při první objednávce 1. ubytovaného člověka na první noc.

* Pokud chcete zařadit do více oblastí současně, cena za druhou a každou další oblast je pouze 100,- Kč

* Zařazení do katalogu je "navždy" a nebudete platit žádné další poplatky

* O pořadí zařazení do katalogu rozhoduje pouze pořadí vkládání do katalogu (dle pořadí, v jakém došly přihlašovací emaly)

* Po zařazení do katalogu povede na váš web s vaším ubytovacím zařízením přímý odkaz, takže máte zároveň možnost pomoci svému webu k vyššímu postevaní ve vyhledávačích. Spolu s možností výměny zpětného odkazu (a stát se naším partnerem) tak máte možnost získat 2 kvalitní zpětné odkazy pro váš web.

Zároveň se zařazením do katalogu ubytování ve vaší turistické oblasti budete zdarma jako bonus zařazeni do podstránky ubytování ve vašem městě (obci) - opět podle pořadí vkládání do katalogu (dle pořadí, v jakém došly přihlašovací emaly)

Jak již bylo napsáno, o pořadí zařazení do katalogu rozhoduje pořadí odpovědi na tento email. Pokud máte tedy o zařazení do katalogu zájem, neváhejte proto s s přihlášením, konkurence může být rychlejší.Co udělat pro přihlášení se do katalogu:

Částku 300,- Kč (pokud nevyužijete nabídky výměny zpětného odkazu) nebo 200,- Kč (při umístění našeho odkazu na váš web) zašlete prosím na číslo účtu:

670100-2201012322 / 6210 (mBank)

jako vyriabilní symbol prosím použijte vaše telefonní číslo nebo IČO, popř. rodné číslo a nezapomeňte nám tento variabilní symbol napsat do odpovědi. Bez variabilního symbolu se bude vaše platba s emailem hůře dohledávat. Do zprávy pro příjemce prosím pro jistotu uveďte název vašeho ubytovacího zařízení. Současně v odpovědi nám také pošlete www adresu vašich stránek s prezentací vašeho ubytovacího zařízení.

email zašlete na adresu: bejcak@seznam.cz

Pokud máte zájem i nebo pouze o výměnu zpětného odkazu, nezapomeňte umístit náš zpětný odkaz a zároveň nám poslat html kód vašeho odkazu.


Partnerské weby:

Hory ubytování na www.severnicechy.info | www.samolepky-na-zed.cz - samolepící dekorace na stěnu | Stavební firma, developerské projekty | Zájezdy od Zlíntourtrips | Zima na horách | Zateplení - realizace staveb | Pronájem chat - Chaty Lipno | Katalog ubytování v České republice

Domácí práce Levné restaurace Práce CZ Tenis online